Kontaktpersoner

Här får du hjälp att komma i kontakt med oss. Bläddra ner så hittar du aktuella kontaktpersoner för våra olika arbetsområden.

En trygg industripartner

Vinab är certifierade enligt EN1090-1 och ISO 3834-3

Ägare

Ägare

Olle Henriksson

070-348 04 10

Ägare

Agneta Henriksson

070-653 18 74

VD

VD

Per Stöckel

070-348 04 95

Kontor

Ekonomi/Löner/Fakturering

Nina Henriksson

076-800 18 87

Administrativ assistent

Chatarina Strand

070-348 00 15

HMS/Utbildning/Personal

Marina Engelmark

070-348 55 04

Administrativ assistent

Michaela Martinsson

Telefonnummer kommer snart

Verkstad – Överkalix

Platsansvarig

Johan Larsson

0926-101 60

Ritning/Konstruktion

Andreas Larsson

0926-101 30

andreas@vinab.se

Arbetsledare

Mathias Krispinsson

070-348 18 79

mathias@vinab.se

Verkstad – Gällivare

Platsansvarig

Anders Karlsson

070-323 22 59

anders.karlsson@vinab.se

Arbetsledare

Jens Nilsson

070-348 04 03

Projektledning / Kalkyl Industrirör

Jerry Engfors

070-323 84 10

jerry.engfors@vinab.se

Verkstad – Industrirör

Platsansvarig

Jörgen Nilsson

070-217 88 87

jorgen.nilsson@vinab.se

Projektledning / Kalkyl Industrirör

Jerry Engfors

070-323 84 10

jerry.engfors@vinab.se

Värmeverk och pappersbruk

Arbetsledare

Robert Falkälv

070-392 55 10

robert@vinab.se

Luleå

Platsansvarig

Stefan Olofsson

070-323 84 15

stefan@vinab.se

Arbetsledare

Daniel Eriksson

070-323 01 22

daniel@vinab.se

Arbetsledare

Andreas Sköld

070-323 01 44

andreas.skold@vinab.se

Projekt

Projektansvarig

Jörgen Nordmark

070-323 84 14

jorgen@vinab.se

Arbetsledare

Mattias Larsson

070-323 01 64

mattias.larsson@vinab.se

Arbetsledare

Ronnie Nilsson

070-323 06 59

ronnie@vinab.se

Arbetsledare

Erik Bergström

070-323 22 98

erik@vinab.se

Krossunderhåll

Arbetsledare

Matias Engelberg

070-575 42 90

matias.engelberg@vinab.se